top of page

День здоров'я

Сьогодні у нашій гімназії відбувся День здоров’я - день активності, гарного настрою, командного духу та щирих усмішок

Здоров’я - це найбільший скарб людини, основа щасливого життя, сили та натхнення. Саме тому так важливо змалку вчитися дбати про себе, бути активними, дружніми та життєрадісними.


 
 
 

Коментарі


КЗЗСО "Прилуцька гімназія 29
Луцької міської ради"

Офіційний інформаційний сайт

с. Прилуцьке, вул. Ківерцівська 37 б

  • Facebook
  • YouTube
bottom of page