День здоров'я
- КЗЗСО Прилуцький ліцей 29
- 26 трав.
- Читати 1 хв
Сьогодні у нашій гімназії відбувся День здоров’я - день активності, гарного настрою, командного духу та щирих усмішок
Здоров’я - це найбільший скарб людини, основа щасливого життя, сили та натхнення. Саме тому так важливо змалку вчитися дбати про себе, бути активними, дружніми та життєрадісними.








































Коментарі