Учні 7 класу відвідали Музей російсько-української війни
- КЗЗСО Прилуцький ліцей 29
- 29 квіт.
- Читати 1 хв
Потрібно виховувати молоде покоління в дусі патріотизму, щоб діти знали свою історію, розуміли ціну свободи та з повагою ставилися до тих, хто її захищає. Саме тому з учнями 7 класу ми відвідали Музей російсько-української війни
Екскурсія була дуже цікавою та змістовною: діти побачили дрони, міни, джавеліни та інші експонати, дізналися більше про сучасну війну, мужність наших захисників і ціну нашої свободи.
Щиро дякуємо пані Наталії за захоплюючу та дуже цікаву розповідь, а Сергій Шкабура - за запрошення, супровід і підтримку.








































Коментарі