top of page

Учні 7 класу відвідали Музей російсько-української війни

Потрібно виховувати молоде покоління в дусі патріотизму, щоб діти знали свою історію, розуміли ціну свободи та з повагою ставилися до тих, хто її захищає. Саме тому з учнями 7 класу ми відвідали Музей російсько-української війни

Екскурсія була дуже цікавою та змістовною: діти побачили дрони, міни, джавеліни та інші експонати, дізналися більше про сучасну війну, мужність наших захисників і ціну нашої свободи.

Щиро дякуємо пані Наталії за захоплюючу та дуже цікаву розповідь, а Сергій Шкабура - за запрошення, супровід і підтримку.


 
 
 

Коментарі


КЗЗСО "Прилуцька гімназія 29
Луцької міської ради"

Офіційний інформаційний сайт

с. Прилуцьке, вул. Ківерцівська 37 б

  • Facebook
  • YouTube
bottom of page